Voľný návrat a doručenie
Doprava zdarma pri objednávke nad 60 €
Až 50% z ceny
Domov ::  Námorná doprava & Vracia

Námorná doprava & Vracia

DELIVERY
Ponúkame širokú škálu možností na doručenie produktov zakúpených na našich stránkach. Môžete si vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim osobným potrebám.
Štandardné doručenie:
Dodané do 3-5 pracovných dní.
Zákaznícke produkty: doručené do 4-6 týždňov.
Dodávka je v pracovných hodinách od pondelka do soboty.
Objednávky zadané do pondelka až piatok pred 10:00 hod. Sa môžu odoslať v ten istý deň.
Poplatky za doručenie
Doprava zdarma na objednávku cez 60 €.
Sledovanie zásielky
Môžete sledovať zásielku svojich produktov kliknutím na odkaz "Sledovať objednávku" v e-mailovom potvrdení odoslania. Upozorňujeme, že takýto odkaz vás nasmeruje na webové stránky kuriérov, ktoré nás nekontrolujú.
Vezmite prosím na vedomie:
1) Naším cieľom je dodať v uvedených termínoch, dátumy dodania nie sú zaručené, pretože zásielky sú spracovávané tretími stranami a podliehajú miestnym sviatkom dopravcov.
2) Po odoslaní objednávky nebudeme môcť zmeniť objednávku na Objednávky.
3) Ak na určenej určenej dodacej adrese nie je kto, kto môže akceptovať dodanie výrobkov, nikto neostane, dopravca opustí oznamovaciu kartu vo vašej poštovej schránke.
4) Nadobúdanie titulov a riziko straty vo vašich produktoch prechádza na vás pri prevzatí produktov. Ak nie ste spokojní s produktmi, ktoré ste dostali alebo ste si jednoducho zmenili názor, môžete ich vrátiť do 30 (tridsiatich) kalendárnych dní dní od dodania produktov a získate plnú náhradu.
VÝNOS
1) Vytvorte "návratový štítok"
Navštívte sledovanie stránky objednávky, zadajte svoje číslo objednávky a vašu e-mailovú adresu a kliknite na tlačidlo "vytvoriť návrat". Vyberte položky, ktoré chcete vrátiť, preferovanú návratovú metódu a vyberte dôvod vrátenia. Potom vytlačte príslušný štítok.
2) Balenie výrobkov s návratovým štítkom
Objednávku zabaľte do pôvodného poľa a priložte nový štítok, čím zabezpečíte pokrytie pôvodného štítku.
3) Odložte výrobky alebo ich odovzdajte nosičovi
Zrušte svoj návrat do akýchkoľvek dostupných miest na odkvapkávanie alebo počkajte na vyzdvihnutie dopravcu k navrhovanému dátumu.
4) Počkajte na potvrdenie vrátenia a vrátenie platby
Majte prosím na pamäti, že náklady na vrátenie tovaru budú na vaše náklady a že budete znášať riziko poškodenia alebo straty tovaru počas návratu, až kým tovar nepríde k nám.
 chybný tovar
Výrobok je "chybný", ak bol poškodený, alebo výrobná alebo materiálová chyba pri nákupe. Upozorňujeme, že výrobky poškodené v dôsledku opotrebenia nie sú považované za poškodené.
Výrobky môžete vrátiť v prípade, že prijmete chybné produkty a získate plnú náhradu vrátane nákladov na prepravu.
Povedzte priateľom o tomto produkte.
Copyright © 2020 www.pepincustomwaterjet.com. Powered by Vans Obuv